Začíná druhé kolo MOL Cupu, přímé přenosy chystá ČT sport i FAČR TV

Začíná druhé kolo MOL Cupu, přímé přenosy chystá ČT sport i FAČR TV

Šesti úterními a dvanácti středečními zápasy začne tento týden druhé kolo MOL Cupu. Do soutěže už se zapojí i většina prvoligových týmů. Zápas jednoho z nich - Teplic v Brozanech - odvysílá v přímém přenosu ČT sport. Baník Ostrava v Hlučíně zase fanoušci budou moci sledovat na FAČR TV.

Hlučín v minulém ročníku zaskočil Viktorii Plzeň a nyní se o totéž bude snažit proti Baníku Ostrava, který na svém stadionu přivítá v úterý 29. srpna od 18:00. Pikantní bude souboj pro Ondřeje Smetanu, bývalého trenéra právě Baníku Ostrava. Fanoušci budou moci zápas sledovat on-line na FAČR TV.

Také den nato nabídne MOL Cup přímý přenos. Brozany od 17:30 hostí Teplice, což fotbaloví příznivci budou moci sledovat na ČT sport.

Právě středa 30. srpna je oficiálním hracím dnem druhého kola MOL Cupu, takže se odehraje nejvíc zápasů - dvanáct. Dohrávky pak budou na programu 5. a 6. září. Do soutěže už vstoupí i většina zástupci FORTUNA:LIGY, tedy nejvyšší ligové soutěže. Výjimkou jsou Sparta, Slavia, Viktoria Plzeň a Bohemains coby čeští zástupci v evropských klubových soutěžích a Liberec jako vítěz prostřední ligové skupiny v posledním ročníku.

Kromě ČT sport a FAČR bude některá utkání vysílat také on-line platforma Sporttotal, která v tuto chvíli chystá streamy ze zápasů Baník Most-Souš - Pardubice (30. srpna od 17:30), Mladá Boleslav - Ústí nad Labem (30. srpna od 18:00) a Soběslav - Hradec Králové (6. září od 17:00).

KOMPLETNÍ PROGRAM DRUHÉHO KOLA