Vstupenky na finále MOL Cupu se začnou prodávat 20. dubna

Vstupenky na finále MOL Cupu se začnou prodávat 20. dubna

Prodej vstupenek na finále MOL Cupu začne ve čtvrtek 20. dubna od 12:00. Po dohodě s Fotbalovou asociací České republiky, která je pořadatelem utkání, bude probíhat na webu Ticketportalu podle nastavených pravidel Sparty a Slavie. Ty se o triumf v nejprestižnější pohárové soutěži v Česku utkají ve středu 3. května od 19:00 v epet Areně v Praze. Přímý přenos odvysílá ČT sport.

Klíč, kteří fanoušci budou mít v předprodeji přednost, si ve svých kvótách určí kluby samy. Volný prodej pro ostatní fanoušky probíhat nebude – FAČR chtěla tímto krokem vyjít vstříc Spartě a Slavii, aby se na zápas dostalo co nejvíc jejich příznivců.

Lístky na vyvrcholení nejprestižnější pohárové soutěže v Česku mezi dvěma nejslavnějšími tuzemskými kluby se budou prodávat ve dvou cenových kategoriích za 790 a 990 korun.

Sparťanští fanoušci obsadí celou jižní tribunu a polovinu kapacity protilehlé tribuny. Stejný počet míst dostane k dispozici Slavia, a to na severní části stadionu. FAČR pro potřeby své a svých partnerů bude mít k dispozici nejmenší kvótu. Jde o běžný model používaný při mezinárodních finále.

Vozíčkáři mohou objednávat vstupenky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Tyto lístky stojí 190 korun a v ceně je zahrnutý i doprovod.

Ve finále MOL Cupu se utkají dva nejúspěšnější kluby soutěže. Slavia vyhrála domácí pohár naposledy v roce 2021, Sparta o rok dříve. V samostatné historii na sebe Sparta a Slavia narazily ve finále jen v roce 2002. Díky dvěma gólům Tomáše Doška tehdy Slavia vyhrála 2:1.