Složení čtvrtfinalistů je kompletní

Z posledního osmifinálového utkání odchází spokojenější pražská Slavia, která porazila na domácím hřišti Zlín poměrem 3:1.

Hned od úvodu utkání bylo patrné, že se pro obhájce vítězství z loňského ročníku nebude jednat o snadný úkol. Chybu Slavie v rozehrávce totiž dokázal využít už ve druhé minutě zlínský David Tkáč. Domácí však dokázali rychle reagovat díky akci mladíků, když Daniel Samek připravil snadné zakončení do prázdné branky pro Filipa Horského, pro kterého se jednalo o premiérovou trefu v dresu Slavie.

V 53. minutě se dánský záložník Mads Emil Madsen dokázal nejlépe zorientovat ve vápně soupeře a rozhodl tak o vítězi utkání. Ve zbytku zápasu převzali sešívaní kontrolu nad utkáním a nepustili Zlín do žádné větší příležitosti. V nastavení ještě upravil skóre na rozdíl dvou branek střídající Peter Olayinka, který si penaltu nejdříve sám vybojoval a poté také proměnil.

Kompletní výsledky osmifinálových zápasů naleznete zde.