Výsledky předkola MOL Cupu

Nový soutěžní ročník MOL Cupu byl zahájen během posledního červencového víkendu zápasy předkola. Polná postoupila po penaltovém rozstřelu, Frýdek-Místek po prodloužení, Znojmo bylo suverénní.

Třetiligové Znojmo hrálo na hřišti Staré Říše a zajistilo si postup jasnou výhrou 5:0. Vysokou výhru si připsal také Žďár nad Sázavou, který porazil Ždírec nad Doubravou 5:2.

Čtyři branky viděli také v Kozlovicích, kde domácí vyhráli 4:0 nad Heřmanicemi a vysoké skóre bylo k vidění také v Hranicích, kde domácí fotbalisté vyhráli 6:1 nad Všechovicemi.

Zápas Humpolec - Polná skončil remízou 1:1, rozhodovat nakonec musely penalty, ve kterých uspěli hostující hráči. V prodloužení se postupu dočkali například Frýdek-Místek, Přerov či Blansko.