Bohemians postupují přes České Budějovice

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 porazili ve 3. kole MOL Cupu druholigové České Budějovice 1:0 a postoupili do další fáze. Jihočeský tým porazili 1:0 brankou záložníka Martina Haška.

Většinu útočných akcí domácího týmu mařila špatná finální fáze. Podobně se však prezentovali i hosté, a tak bezgólový stav po prvním poločase nejlépe odrážel rozložení sil. Do druhé půle poslal trenér Hašek místo Vodháněla běhavého Reitera. Bohemians na svého soupeře hned v úvodu vlétli a zásluhou střely Haška šli i do vedení. Jihočeši ještě mohli srovnat, ale Novák hlavičkoval nad. Klokani si už postup ujít nenechali.

Bohemians Praha 1905 - České Budějovice 1:0 (0:0)
Branka: 50. M. Hašek ml.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Krch, Bederka, Schumacher - Švec, M. Hašek ml. - Záviška, Mašek (63. Hilál), Vodháněl (46. Reiter) - Nečas (82. Osmančík).
Trenér: M. Hašek st.