Obhájce trofeje vyřídil Zápy a postupuje dál

Fotbalisté Mladé Boleslavi pokračují v cestě za obhajobou triumfu v českém poháru. Ve 3. kole porazili 2:1 třetiligové Zápy, které šly přitom zkraje duelu do vedení. Hosté ale zásluhou gólů Golgola s Magerou výsledek otočili.

Boleslav dokázala o víkendu remizovat na hřišti Sparty 2:2 a před 3. kolem MOL Cupu byla v roli jasného favorita, na postup se ale nečekaně nadřela. Nadšeně hrající domácí šli totiž brzy do vedení, když se už ve třetí minutě prosadil Matějka.

Středočeši tak museli přeřadit na vyšší rychlostní stupeň a výsledkem bylo vyrovnání z pokutového kopu, jenž ve 20. minutě proměnil Australan Golgol. Nerozhodný stav pak vydržel až do 85. minutě, v níž Boleslav zasadil rozhodující úder zápasu.

Trefil se střídající Magera a bylo rozhodnuto o tom, že Boleslav je prvním postupujícím týmem do 4. kola.

Zápy - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)