Druhým finalistou se stala Viktoria Plzeň

Letošní ročník MOL Cupu už zná jména přímých adeptů na konečné vítězství. Utkají se o něj pražská Sparta a Plzeň, která v semifinále přehrála Zlín 3:0. Hrát se bude na hřišti Západočechů. A po deseti letech se bude opakovat finále ze sezóny 2013/14.

Plzeň přivítala v druhém semifinálovém utkání na domácím půdě Ševce ze Zlína. Diváci se první branky dočkali již v 6. minutě. Souarého nahrávku do vápna zužitkoval Tomáš Chorý a Plzeň šla do brzkého vedení. Chorý se trefil v MOL Cupu po čtyřech letech. Západočeši dokázali navýšit náskok po půlhodině hry. Krásnou individuální akcí a zároveň skvělým zakončením se blýskl Lukáš Červ. Šlo o jeho první trefu v barvách Viktorie.

Už na tříbrankové vedení mohli Západočeši poskočit na začátku druhé půle, Chorého střela však letěla jen do tyče brankáře Dostála. Ovšem o pár minut později to byl znovu Tomáš Chorý, který se tentokrát nemýlil a využil nabídku Červa. Plzeň tak vyhrála 3:0 a postoupila do finále.

FC Viktoria Plzeň - FC Zlín 3:0 (6. a 58. Chorý, 32. Červ)