Nový ročník MOL Cupu začal výhrami Frenštátu a Rosic

V úterý 11. srpna odstartoval nový ročník MOL Cupu. Účast ve druhém kole si zajistily týmy Frenštátu pod Radhoštěm a Rosic.

Divizní Frenštát pod Radhoštěm hostil na domácím hřišti Dolní Benešov, účastníka MSFL. Díky gólům Pavla Macíčka z prvního poločasu a Jakuba Nezhody deset minut po změně stran si domácí výběr zajistil výhru 2:0 a postup do druhého kola.

V druhém utkání domácí tým neuspěl. Divizní HFK Olomouc totiž nestačila na vlastním stadionu na Rosice, tým hrající MSFL, tedy o soutěž výš.

Rosicím zajistily výhru 2:0 a postup do dalšího kola góly Erika Sedláčka a Jakuba Černého.

Zbylých 41 soubojů se pak odehraje v následujících dvou týdnech a zapojí se jako již tradičně všechny druholigové kluby a dokonce i prvoligové Pardubice, které hrají v sobotu 15. srpna od 10:15 na hřišti SK Sparta Kolín. Termíny dalších zápasů najdete zde.